تبلیغات
موجودات فرازمینی - هیولای فلت وود
به آسمان نگاه کنید
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

هیولای فلت وود

هیولا یا موجود فضایی؟


صبح روز بعد، یکشنبه 13 سپتامبر دستیار کلانتر، لی استوارت بار دیگر موجود اسرارآمیز را مشاهده کرد که گویا سر تا پایش در گل فرو رفته و کثیف بود

موجودات فضایی، هیولاهای غول‌پیکر، آیا آنها وجود دارند؟ همیشه موجودات فضایی، کوتاه‌قد و لاغر توصیف شده بودند اما در حدود 58 سال پیش، موجود عجیبی در جنگل‌های فلت وود آمریکا پیدا شد که به گفته شاهدان، ظاهری شبیه به موجودات فضایی و جثه‌ای به اندازه ‌یک‌هیولا داشته است. اما محققان ادعا کردند که این موجود، هیولا نبوده و موجودی فضایی بوده که از سفینه خود جا مانده است. این موجود، بعدها هیولای فلت وود نام گرفت. آیا واقعا ای‌تی حقیقت دارد؟

هیولای فلت وود

در 12 سپتامبر 1952 اتفاقی عجیب و باورنکردنی، مردم دهکده برکستون در ویرجینیای غربی را شگفت‌زده کرد. ساعت 7:15 دقیقه بعدازظهر بود و پسران مدرسه فلت‌وود تعطیل شده و به سمت خانه می‌رفتند.  دو پسر خانواده  ادوارد و فرد‌مای به همراه دوستانشان تامی‌هایر، نیل نانلی، رونی شیور که بین 10 تا 17 سال داشتند، در میانه‌های راه نوری عجیب در آسمان دیدند که آنها را بهت‌زده کرد. ابتدا فکر ‌کردند که یک هواپیماست اما با دیدن نورها و حرکات عجیب آن، شگفت‌زده و هراسان تا خانه دویدند. آنها به سرعت به خانه برادران مای رفته و موضوع را برای  مادر خانواده تعریف کردند. کاتلین پس از شنیدن این داستان، به سمت تپه‌های فلت‌وود به راه افتاد تا ببیند موضوع از چه قرار است.  پسرها و سگ کاتلین به نام لمون هم به دنبال او راهی جنگل شدند. در میانه‌های مسیر، گویا لمون متوجه چیزی شده و  در حالی که مرتب واق واق می‌کرد، به پشت یکی از تپه‌ها رفت. همه جا تاریک بود و اطراف به وضوح دیده نمی‌شد. آنها نیز به دنبال لمون راه افتادند تا ببینند که او چه چیزی پیدا کرده است. کمی که جلوتر رفتند، بویی تند مانند بوی فلفل که موجب سوختن بینی و چشم‌هایشان شده بود، به مشامشان رسید. در همین لحظه دو نور قرمز کوچک، از لابه‌لای درختان بلوط نظر آنها را به خود جلب کرد. آنها به سمت نور حرکت کردند. هر چه جلوتر می‌رفتند، نور قرمز شدیدتر می‌شد. با نگاه کردن به این نور، آنها درد شدیدی در چشم‌هایشان احساس کردند.
آنها که بسیار ترسیده بودند، به سرعت به سمت خانه راه افتاده و با کلانتر دهکده، رابرت کارر تماس گرفتند. کلانتر به همراه دستیار خود لی استوارت به سمت تپه‌های فلت‌وود حرکت کردند. کاتلین و بچه‌ها این بار به همراه کلانتر و دستیارش، به همان محل بازگشتند. این بار چیزی که می‌دیدند، قابل باور نبود. آنها شخصی بلندقد در حدود سه متر را، با صورتی قرمز و چشمانی بسیار درشت و نورانی که به چشمان انسان هیچ شباهتی نداشت، با بدنی نقره‌ای و لباسی سبز دیدند که ایستاده بود و به آنها نگاه می‌کرد. برخی از شاهدان گفتند که این موجود فاقد دست بود ولی بسیاری از آنها گفتند که او دستانی کوچک داشت که زیر لباسش پنهان کرده بود. این موجود اسرارآمیز، پس از دیدن آنها بسیار وحشت کرده و پا به فرار گذاشت.

تحقیقات پس از مشاهده دوباره

د. او به سرعت به وسیله بی‌سیم، موضوع را به کلانتر اطلاع داد اما تا کلانتر خود را به محل برساند، دیگر از موجود خبری نبود و بعد از آن نیز هیچ‌کس او را ندید. بعد از پایان گرفتن این داستان، یک روز کلانتر پرونده‌های مربوط به دهکده در 12 سال گذشته را بررسی می‌کرد که به موضوع بسیار جالبی برخورد. در یکی از این پرونده‌ها، تصادفی ثبت شده بود که خیلی عجیب به نظر می‌رسید. در سال 1942 یعنی درست ده سال قبل از این ماجرا، شخصی به نام مکس لوکارد، با خودروی کامیون خود در حال رانندگی بوده که با موجودی عجیب برخورد کرده بود. با اینکه اتومبیل مکس به شدت آسیب دیده بود اما اثری از موجودی که با او تصادف کرده بود پیدا نشد.

آغاز تحقیقات


رابرت کارر که خیلی به این ماجرا علاقه‌مند شده بود، تحقیقات محلی را آغاز کرد تا بفهمد که چند نفر تا به حال این موجود را دیده‌اند. در نزدیکی جنگل فلت وود، ویلیام اسمیت به همراه همسرش دونا، زندگی می‌کردند که ‌یک شب، در حال بازگشت از مهمانی، با موجودی عجیب برخورد کرده بودند. پس از رسیدن به خانه، متوجه شدند که دختر 21 ساله‌شان، دنیل نیز این موجود را دیده است و آن‌قدر ترسیده و شوکه شده بود که حال مساعدی نداشت و به همین دلیل در بیمارستان کلارکس بورگ بستری شد. پس از اینکه حال دنیل بهتر شد و توانست ماجرا را تعریف کند، این‌چنین گفت: «ساعت 6:30  دقیقه بعدازظهر بود و من در حال گوش کردن به رادیو بودم که ناگهان صدای رادیو قطع شد. سپس صداهای عجیبی از بیرون به گوش رسید. برای اینکه ببینم این صداهای عجیب مربوط به چیست، از خانه بیرون آمدم که با موجودی خارق‌العاده برخورد کردم. آن‌قدر ترسیده بودم که حتی توان فرار هم نداشتم. در این زمان موجود هم که پیدا بود  از من ترسیده، پا به فرار گذاشت.» بعد از تحقیقات مشخص شد که تمام رادیوها و خطوط مخابراتی در این منطقه به مدت 45 دقیقه قطع بوده است. رابرت بعد از صحبت با شاهدان ماجرا، تصمیم گرفت تا با کمک گرفتن از آنها، چهره آن موجود ناشناس و عجیب را شناسایی کند. جالب اینجا بود که تمام شاهدان این موجود را به یک شکل و با تفاوت‌های بسیار کوچک توصیف کردند. این تصویر، برای تحقیقات بیشتر به سازمان فضایی داده شد و آنها نیز اعلام کردند که این موجود، به احتمال بسیار زیاد یک موجود فضایی بوده که از سفینه خود جا مانده است.

  علائم بیماری
پس از چند روز، تمام کسانی که این موجود را از نزدیک مشاهده کرده بودند، دچار بیماری عجیبی شدند که هیچ‌یک از پزشکان علت این بیماری و راه درمان آن را نمی‌دانستند. علائم بیماری در تمام آنها یکسان بود. بیماران دچار زخم‌هایی در قسمت بینی و گلویشان شده بودند. حال لمون - سگ خانم مای - از همه بدتر بود و زخم‌های گلویش اجازه غذا خوردن به او نمی‌داد و دائم تشنج می‌کرد. یکی از پزشکان معالج، این علائم را شبیه به کسانی دانست که با گاز خردل مسموم می‌شوند. همچنین این پزشک، علت تشنج برخی از بیماران را شوکه شدن و ترس دانست.

 

ادعاهای جدید


پس از گذشت 48 سال از مشاهده موجود فضایی، یعنی سال 2000، جو نیکل- محقق علوم ماوراءالطبیعه- ادعای فضایی بودن این موجود عجیب را رد کرد و همین امر باعث به وجود آمدن اختلاف بین محققان علوم فضایی شد. برخی از آنها که با محققان پیشین و فضایی بودن این موجود موافق بودند، مدارکی آوردند که نشان می‌داد در روز 12 سپتامبر 1952، شیئی عجیب با چراغ‌های قرمز رنگ بر فراز آسمان ایالات مریلند، پنسیلوانیا و ویرجینیا دیده شده است که در نزدیکی رودخانه الک و در پشت تپه‌های فلت وود ناپدید شده است. این موضوع، می‌تواند دلیل محکمی بر فضایی بودن موجود باشد اما نیکل معتقد بود که آدم فضایی در کار نبوده و این موجود خیالی، تنها یک جغد عظیم‌الجثه بوده که لابه‌لای درختان بلوط نشسته بوده است. این جغد، پس از چند روز سرگردانی در شهر به جنگل گریخته است.
بعدها این موجود به خاطر جثه عظیمی‌که داشت، به هیولای فلت وود مشهور شد و هر سال در این تاریخ، فستیوالی سه روزه در این دهکده برگزار می‌شود. در این فستیوال، عروسکی به شکل هیولای فلت وود ساخته‌شده و این فستیوال به نام جشن هیولای سبز شناخته می‌شود.


منبع:سایت مجلات همشهرینوشته شده توسط :محسن
دوشنبه 5 اردیبهشت 1390-09:35 ب.ظ
نظرات() 

https://led-displays.ru/graph
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 01:15 ق.ظ
スーパーコピー財布ブランドコピーの専門店
https://www.deadvocatenwijzer.nl/privacy-verklaring
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 01:14 ق.ظ
ヴィトンっコピー 財布,ルイヴィトン財布 スーパーコピー,ルイヴィトンコピー財布
http://www.siv-marsens.ch/node/201
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 01:14 ق.ظ
弊社はブランドコピー品がたくさん揃っております。完璧な品質を維持するために、弊社のブランドコピー品は一流の素材を選択いたします。
https://www.kidsupfrontvancouver.com/partner-agencies/
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 01:13 ق.ظ
2018ブランドコピー激安人気新作スーパーコピー最高級偽物専門店!
http://www.camping-lacoscolleda.com/en/awards/campsitecard-acsi
جمعه 30 فروردین 1398 10:08 ب.ظ
ブランドコピー専門の日本国内最高級スーパーコピーブランド通販店当店の長期経営、ブランド時計コピー、ブランド財布コピー、ブランドバッグコピー、保証商品、品質信用第一なので
http://pylerome.com/terms
جمعه 30 فروردین 1398 10:07 ب.ظ
スーパーコピーブランド優良店 – スーパーコピーブランド優良店
http://musafir.org/take-part
یکشنبه 18 فروردین 1398 08:19 ق.ظ
スーパーコピーブランド時計レディースとメンズ激安通販専門店!
wendynishi.weebly.com
شنبه 21 مرداد 1396 05:03 ب.ظ
I love it when individuals come together and share
ideas. Great site, continue the good work!
http://clarenuriddin.hatenablog.com/
جمعه 13 مرداد 1396 08:44 ب.ظ
Helpful info. Fortunate me I discovered your site by chance, and
I'm stunned why this twist of fate did not happened in advance!
I bookmarked it.
http://alycegerveler.weebly.com/blog/hammer-toes-natural-treatment
شنبه 7 مرداد 1396 09:04 ق.ظ
Touche. Outstanding arguments. Keep up the great spirit.
BHW
پنجشنبه 31 فروردین 1396 05:48 ق.ظ
With havin so much content and articles do you ever
run into any problems of plagorism or copyright infringement?
My blog has a lot of unique content I've either written myself or outsourced but it seems a lot of it
is popping it up all over the internet without my permission. Do you know any techniques to help stop content from being stolen? I'd truly appreciate
it.
معاذ
پنجشنبه 20 مهر 1391 09:10 ق.ظ
شما هم این من مجله دانستنی ها همشهری میخونین و عاشق این جور متلب ها هستیید متشکرم از ذهمات شما موفق باشی محسن جان
پاسخ محسن : آخ گفتی!! خداییش عاشق دانستنیهام.
قربونت.
nasir
سه شنبه 1 آذر 1390 09:44 ب.ظ
سلام میخواستم از این وبلاگ پر محتوای شما تشکر کنم من توسط یکی از دوستام راجع به منطقه 51 چندتا مطلب شنیدم و وقتی تو گوگل منطقه 51 را سرچ کروم و وبلاگ شما را باز کردم علاوه بر اطلاعاتت درباره ی منطقه 51 چیز های جالبی درباره ی ادم فضایی ها نوشته بودی تمام موضوع های وبلاگتو خوندم خیلی جالب بود و منو کنجکاوکرد خیلی ازت ممنونم
پاسخ محسن : قربان شما!! لطف دارین. من هر دو هفته یک بار مجله دانستنیها رو میخونم. در این شماره اش یک پروندهی عالی در مورد منطقه 51 نوشته بود. به شما خوندن این مجله رو توصیه میکنم!!
نانا
شنبه 24 اردیبهشت 1390 03:41 ب.ظ
چرا وقتی اون فرار کرده همون لحظه دنباش نکردن ؟
پاسخ محسن : نمیدونم والّا!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر